Hizmetlerimiz

Aydınlatma Tasarımı

Mühendislik Hizmetleri

Aydınlatma Otomasyonu

Danışmanlık Hizmetleri

Aydınlatma Eğitim Hizmetleri

Enerji Verimliliği

Satış ve Pazarlama Faliyetleri

Aydınlatma Tasarımı

Bünyemizde bulunan yetkin aydınlatma tasarım ekibiyle , projelerinize özel aydınlatma çözümleri sunarak, mekanınızın ihtiyaç duyduğu doğru aydınlatmayı gerekli aydınlatma teknikleri kullanarak çözmek 

Mühendislik Hizmetleri

Firmanıza özel mühendislik hizmetleri veren ekibimiz , tüm problemleriniz için analitik çözüm süreçleri konusunda sizlere hizmet vermektedir. Proje süreçlerinin doğru işletilmesi , devreye alma ve süpervizörlük gibi hizmetlerle projenin kusursuz işletilmesi hedeflenmektedir.

Aydınlatma Otomasyonu

Gelişen aydınlatma otomasyonu sistemleri ile projelerinize enerji tasarrufu ve aydınlatma işlevselliği sağlayarak , şirketinizin mali yükünü azaltmak , kar sağlamak ve doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amaçları tüm süreçleri sürdürmek misyonu ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Danışmanlık Hizmetleri

Projenizin başından sonuna kadar tüm süreçlerin doğru işletilmesi ve oluşacak çıktının istenilen şekilde olması için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Mimari ve teknik aydınlatmalar konusunda öneriler , doğru ışık ve ürün kullanımı hakkında yaptığımız çalışmalarla aydınlatma çözümleri sunmaktayız.

Aydınlatma Eğitim Hizmetleri

Aydınlatmada kullanılan temel bilgisayar programları konusunda basit seviyeden , üst seviyeye kadar eğitimler vererek bu süreçleri kendi bünyenizde işletmeyi sağlayacak organizasyonu kurulmasını desteklemek amaçıyla yapılan eğitim organizasyonlarıdır.

Enerji Verimliliği

İşletmenizin en önemli giderlerinden biri olan enerjiyi daha efektif kullanılmasını sağlayacak çalışmalar yaparak firmanızın kar etmesi amaçlanmaktadır. bu süreçler içerisinde keşif , proje ve analiz çalışmaları sunularak projenin reel hale getirilmesi amaçlanmaktadır. 

Satış ve Pazarlama Faliyetleri

Projelerinizde doğru ürün seçilmesini sağlamak ve ürün tedarik sırasında aksaklık yaşanmamasını sağlayarak projenizde oluşacak aksaklıkları gidermek amaçıyla yapılan çalışmalardır.