Aydınlatma Tasarımı

  • Bünyemizde bulunan yetkin aydınlatma tasarım ekibiyle, projelerinize özel aydınlatma çözümleri sunarak, mekanınızın ihtiyaç duyduğu doğru aydınlatmayı gerekli aydınlatma teknikleri kullanarak çözmekteyiz.

Mühendislik Hizmetleri

  • Firmanıza özel mühendislik hizmetleri veren ekibimiz, tüm problemleriniz için analitik çözüm süreçleri konusunda sizlere hizmet vermektedir. Proje süreçlerinin doğru işletilmesi, devreye alma ve süpervizörlük gibi hizmetlerle projenin kusursuz işletilmesi hedeflenmektedir.

Aydınlatma Otomasyonu

  • Gelişen aydınlatma otomasyonu sistemleri ile projelerinize enerji tasarrufu ve aydınlatma işlevselliği sağlayarak, şirketinizin mali yükünü azaltmak, kar sağlamak ve doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi amaçlamaktayız. Bu süreçlerin doğru sürdürülmesi misyonu ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Aydınlatma Eğitimi

  • Aydınlatmada kullanılan temel bilgisayar programları konusunda basit seviyeden, üst seviyeye kadar eğitimler vererek bu süreçleri kendi bünyenizde işletmeyi sağlayacak organizasyonu kurulmasını desteklemek amacıyla yapılan eğitim organizasyonlarıdır.

Enerji Verimliliği

  • İşletmenizin en önemli giderlerinden biri olan enerjiyi daha efektif kullanılmasını sağlayacak çalışmalar yaparak firmanızın kar etmesi amaçlanmaktadır. Bu süreçler içerisinde keşif, proje ve analiz çalışmaları sunularak projenin reel hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

  • Projenizin başından sonuna kadar tüm süreçlerin doğru işletilmesi ve oluşacak çıktının istenilen şekilde olması için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Mimari ve teknik aydınlatmalar konusunda öneriler, doğru ışık ve ürün kullanımı hakkında yaptığımız çalışmalarla aydınlatma çözümleri sunmaktayız.

Satış ve Pazarlama Faaliyetleri

  • Projelerinizde doğru ürün seçilmesini sağlamak ve ürün tedarik sırasında aksaklık yaşanmamasını sağlayarak projelerinizin en doğru ve hızlı bitirilmesi amacıyla yapılan çalışmalardır.